ליווי עיסקי – הייעוץ הצמוד שלכם לעסק מצליח.

ליווי וייעוץ פיננסי עסקי הוא פתרון ואורח חיים עסקי מומלץ בהתנהלות במרחב הפיננסי והכלכלי. ליווי עסקי הוא שירות מצוין ומקדם לא רק במצבים של קריסה ובעיות הדורשים הבראה ותיקון כללי של העסק, אלא כפתרון שוטף ורציף מרגע פתיחת העסק או החברה. ליווי עסקי נותר בדרך כלל בתחום ההמלצה והמותרות. כדאי לדעת שבמקרים רבים של חוסר ניסיון עסקי של בעל החברה, ליווי עיסקי הוא ממש הכרח! כדי ליצור תזרים מזומנים באופן רצוף וקבוע ולבנות את יסודות החברה באופן מבוסס צריך ייעוץ וליווי צמוד של מומחים ומבינים שיודעים מה הם עושים. באותה מידה שאתם מומחים בעבודה או ברעיון או אתם מתעדים למכור ולהוציא לאור, כך יועצים עסקיים מתמחים ביצירת מערכת עסקית מובנית על פי שלבים, בהתאמה מוחלטת למטרות שלכם ולמצב החברה הנוכחי.

ליווי עסקי – מה תפקיד היועץ בפועל?

ליווי עיסקי כשמו כן הוא, ליווי עסקי בכל תחומי הפעילות הפיננסית, שהיא בגדר חידה לאנשי עסקים רבים. גם אם אתם מומחים בתחום כלכלי, יכול להיות שתצטרכו חיזוק מבעלי ניסיון שמתמחים בניהול משברים, מניעת תקלות פיננסיות וצפיית סיכונים מראש. אם תהיו מוכנים לכל משבר בעזרת ליווי צמוד של מומחה, הסיכויים להפתעות בלתי צפויות יפחתו.

קבוצת אסף היא קבוצה המציעה שירותי ליווי עיסקי צמוד לחברות המתעסקות בתחומי עניין מגוונים. הייחוד של קבוצת אסף מתמקד בניסיון העשיר שלהם בתחום ליווי פיננסי ועסקי לחברות גדולות כקטנות, מימון חברות וגיוס אשראי עסקי מהיר ויעיל. ניסיון של שנים מול בנקים וחברות מתחילות ומתקדמות הפכו את קבוצת אסף לקבוצה מובילה בתחום שמציעה לכם שירות איכותי ופתרונות ייעוץ לעסק בסיוע מומחים כלכליים ובנקאיים מן השורה הראשונה, מומחים בעלי ניסיון וקבלות בשטח.

 

ליווי עסקי – שירות חיוני וכדאי

ליווי עסקי הינו שירות נחוץ, נדרש וכדאי לעסקים וחברות בשלבים שונים של חייהם, ועבור מטרות שונות. את השירות חשוב לקבל מאנשי מקצוע בעלי השכלה כלכלית נרחבת, בקיאות מעמיקה בעולם העסקים, וניסיון רב בליווי עסקים מסדרי גודל ומגזרים שונים.

 

כל בעל עסק יודע כי הפן הפיננסי הינו משמעותי ביותר, ולמעשה זהו יסוד עיקרי שעליו עומד העסק, בין אם מדובר בשורת הרווחים, במצב חשבון הבנק, בתזרים המזומנים וכדומה. ואולם, בעסקים רבים בישראל הפן הפיננסי אינו מנוהל כהלכה, דבר המתבטא בחוסר ארגון וסדר, בהיעדר מיצוי של הפוטנציאל הכלכלי, ולעיתים אף בהפסדים ומשברים. 

למצב עניינים זה יש סיבות שונות. לדוגמא, בעלי עסקים רבים הינם טובים מאוד ובקיאים בתחום עיסוקם, חלקם גם מצוינים בהנעת עובדים ואפילו בשיווק ומכירות. ואולם, מה שחסר לו להם הוא הבנה כלכלית מספקת, ולכן הם אינם יודעים לקרוא את דוחות רואה החשבון, אינם יודעים להסיק מסקנות מהתמונה הכלכלית המצטיירת, ומכאן גם לא יודעים לתכנן לטווח הקצר והארוך, לקבל החלטות מושכלות וליישמן באופן ריאלי ונכון. סיבה נוספת לחוסר סדר כלכלי בעסק היא שהבעלים עסוקים מאוד במשימות השוטפות, ולכן תחת העומס והאילוצים נדלק הפן הכלכלי לקרן זווית ולתחתית סדר העדיפויות, ולמעשה מוזנח ואינו מטופל. ליווי עיסקי נועד לסייע לבעלי עסקים לעלות על המסלול הנכון מבחינה זו, בדרך לרווחיות טובה, יציבות ושגשוג.

 

מתי כדאי לפנות לליווי עסקי

ליווי לעסקים יכול להינתן כאמור בשלבים שונים של הפעילות. כך למשל, ישנה חשיבות גדולה לקבלת ליווי עסקי עבור יזמים המעוניינים לפתוח עסק חדש, החל בבחינת הכדאיות הכלכלית של המיזם, דרך השגת מקורות המימון, ועד ליצירת תוכנית כלכלית לתקופת ההקמה וההרצה. עוד מצב נפוץ שבו ליווי עיסקי הינו חיוני, הוא לעסק שבעליו מרגישים כי ניתן היה להפיק רווחים גדולים יותר, אך מסיבה כלשהי מצב חשבון הבנק אינו עולה בקנה אחד עם הציפיות. ליווי לעסקים יכול לסייע במקרים אלו בקשת רחבה של היבטים: בבחינת הדוחות הכלכליים והבנתם, בבחינת מצב ההלוואות של העסק ובמידת הצורך סגירת ומחזור הלוואות לא טובות, בבדיקת תמחור המוצרים והשירותים ובמידת הצורך ביצוע תמחור מחודש, בבחינת הוצאות הייצור, האספקה והתפעול והצבעה על נקודות שבהן ניתן להתייעל, וכן הלאה. 

כמובן, במידה שמדובר בעסק המצוי במשבר חשוב מאוד לקבל ליווי עסקי, אשר ייצר תוכנית הבראה כוללת מאלף ועד תו, החל בשינויים במצבת כוח האדם, דרך קבלת אשראי לייצוב תזרים המזומנים, ועד להגעה להסדרים מול ספקים ובעלי עניין נוספים. עוד מצבים בהם כדאי לקבל ליווי לעסקים הם למשל בעיתות טובות של העסק, כאשר מעוניינים לנצל את ההצלחה כדי להתרחב על ידי פתיחת סניף חדש, הכנסת מוצרים חדשים, רכישת מתחרה וכדומה, וכדאי לפנות לליווי בעת שמבצעים שינויים מהותיים נוספים, החל מחתימה על זיכיון ועד להכנסת שותף או משקיע.

יחד עם זאת, ראוי לציין כי ליווי עיסקי אינו נדרש אך ורק במצבים ספציפיים, אלא הינו חיוני ומומלץ לעסקים בכל שלב של חייהם מעת לעת. מדובר בשירות המאפשר לייעל, לארגן ולסדר את ההתנהלות הפיננסית, לקבל כלים לעבודה נכונה ועצמאית בתחום, לשפר את הרווחיות, ולעמוד עם הרגליים על קרקע כלכלית יציבה. עוד יש לציין כי בניגוד לנהוג לחשוב ליווי לעסקים אינו חייב להיות ממושך ומורכב ולהתפרש על פני תקופה ארוכה מאוד. לעיתים מספיקות כמה פגישות בודדות על מנת לתת מענה לבעל העסק, ובכל מקרה התוצאות ניכרות בתוך זמן קצר.

נשמע מעניין? נשמח לספר לכם עוד:

טלפון

09-9548262

מייל

asafgroup10@gmail.com

כתובת

הנגר 24, א.ת נווה נאמן, הוד השרון

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קרנות מימון חוץ בנקאיות

בעלי עסקים… יש יותר מאפשרות אחת! קרנות מימון חוץ בנקאיות לעסקים, נותנות לכם הלוואה לשדרוג ופיתוח העסק. אפשרויות לקבלת הלוואות מימון חוץ בנקאיות בדרך כלל

קרא עוד »

יעוץ משכנתאות

אתם חושבים או בתהליכים של קניית בית? קבוצת אסף מספקת לכם יעוץ משכנתאות מקצועי ומותאם לצרכים שלכם. מומחיות ספציפית נדרשת למימון עסקאות מורכבות בתחומי הנדל"ן

קרא עוד »