יעוץ וליווי ארגוני ופיננסי

ליווי עיסקי – הייעוץ הצמוד שלכם לעסק מצליח.

ליווי וייעוץ פיננסי עסקי הוא פתרון ואורח חיים עסקי מומלץ בהתנהלות במרחב הפיננסי והכלכלי. ליווי עסקי הוא שירות מצוין ומקדם לא רק במצבים של קריסה ובעיות הדורשים הבראה ותיקון כללי של העסק, אלא כפתרון שוטף ורציף מרגע פתיחת העסק או החברה. ליווי עסקי נותר בדרך כלל בתחום ההמלצה והמותרות. כדאי לדעת שבמקרים רבים של חוסר ניסיון עסקי של בעל החברה, ליווי עיסקי הוא ממש הכרח! כדי ליצור תזרים מזומנים באופן רצוף וקבוע ולבנות את יסודות החברה באופן מבוסס צריך ייעוץ וליווי צמוד של מומחים ומבינים שיודעים מה הם עושים. באותה מידה שאתם מומחים בעבודה או ברעיון או אתם מתעדים למכור ולהוציא לאור, כך יועצים עסקיים מתמחים ביצירת מערכת עסקית מובנית על פי שלבים, בהתאמה מוחלטת למטרות שלכם ולמצב החברה הנוכחי.

ליווי עסקי – מה תפקיד היועץ בפועל?

ליווי עיסקי כשמו כן הוא, ליווי עסקי בכל תחומי הפעילות הפיננסית, שהיא בגדר חידה לאנשי עסקים רבים. גם אם אתם מומחים בתחום כלכלי, יכול להיות שתצטרכו חיזוק מבעלי ניסיון שמתמחים בניהול משברים, מניעת תקלות פיננסיות וצפיית סיכונים מראש. אם תהיו מוכנים לכל משבר בעזרת ליווי צמוד של מומחה, הסיכויים להפתעות בלתי צפויות יפחתו.

קבוצת אסף היא קבוצה המציעה שירותי ליווי עיסקי צמוד לחברות המתעסקות בתחומי עניין מגוונים. הייחוד של קבוצת אסף מתמקד בניסיון העשיר שלהם בתחום ליווי פיננסי ועסקי לחברות גדולות כקטנות, מימון חברות וגיוס אשראי עסקי מהיר ויעיל. ניסיון של שנים מול בנקים וחברות מתחילות ומתקדמות הפכו את קבוצת אסף לקבוצה מובילה בתחום שמציעה לכם שירות איכותי ופתרונות ייעוץ לעסק בסיוע מומחים כלכליים ובנקאיים מן השורה הראשונה, מומחים בעלי ניסיון וקבלות בשטח.

נשמע מעניין? נשמח לספר לכם עוד:

טלפון

09-9548262

מייל

office@asafgroup.co.il​

פקס

09-9548262

כתובת

הנגר 24, א.ת נווה נאמן, הוד השרון

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הלוואות סולו

קבוצת אסף בבעלות אסף סער בוותק של מעל ל10 שנים של ייעוץ פיננסי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בקשרים אישיים מול מנהלי סניפים ומנהלות מכל הבנקים

קרא עוד »